| Valentin_Dolsheb_1998 a întrebat:

De ce nu merge la metin2ro sa schimb parola cu functia "Am uitat parola"
Mentionez a mai fost schimbat mailul si acum e pe mailul meu
Dau funda

1 răspuns:
| An3treiu a răspuns:

Deci spui ca este pe emailu tau este foarte simplu daca nu merge cu functia Am uitat parola incerca sa contactezi suportul si intreabai dc nu pirimesti e-mailu Din cate stiu asa mi- s-a intamplat si mie am cumparat un cont pe metin2 si nu imi vene sa schimb parla si am CONTACTAT suportul este cel mai bine sa vorbesti cu cei de la Gameforge Uite aica situl http://support.metin2.ro/