| alexnistor10 a întrebat:

De ce nu merge landwirtschafts simulator 2011.

Răspuns Câştigător
| xVLDx a răspuns:

Poate ai PC-u` praf. Depinde, pot fi multe posibilitati. Lol, ce intrebari puneti ma. E si cum ai zice: Dc nu sunt eu presedintele Americii? laughing) Fratilor, daca nu stiti sa puneti intrebari cu cap, nu le mai puneti. De unde... doamne iarta-ma stim noi dc nu-ti merge jocul ala de care nici nu am auzit. (daca o fi joc.) straight face

2 răspunsuri:
| alexnistor10 explică:

Dupa ce il instalez apas la joc si imi apare o eroare. De ce?

| xVLDx a răspuns (pentru alexnistor10):

Poate nu ai luat crack pe el. Sau nu l-ai instalat cu Demon Tools Little.