| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa descarc metin2arena de pe mozila si de ce nu ma lasa sa descarc?

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai Mihai esti nervos? De ce nu dai detalii si de ce nu dai detalii ca sa-ti pot rezolva problema? Momentan este plecata mama omida in concediu si nu poate sa-ti ghiceasca in globul de cristal.
Pana atunci da-mi linkul de unde vrei sa descarci si spune ce eroare iti da la descarcare.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| mihai12332 a răspuns (pentru neluL):

Nu stiu dc cand dau pe site scriu asa www.metin2arena.com si imi apare alt cv si nu stiu de unde sa descarc da-mi tu raspunsul cine ma ajuta dau funda

| neluL a răspuns (pentru mihai12332):

Aaaa pai asa zi ca nu sti de unde sa descarci clientul de metin.Asa de mare este clientul asta la Metin2 Arena? de 1, 12 GB? Descarca de aici: http://depositfiles.com/files/hpuif340u
Da click pe Regular download (slow download) -> asteapta 60 de secunde -> scrie codul CAPTCHA adica literele acelea deformate le scrii in fereastra de sub ele ->click pe Continue -> click pe DOWNLOAD.
Bafta!

| mihai12332 a răspuns (pentru neluL):

Dc nu merge nelu cand dau sa il descarc sa blokat la 1 %?

| neluL a răspuns (pentru mihai12332):

Poate nu mai ai loc in partitia unde se salveaza jocul.

| mihai12332 a răspuns (pentru neluL):

Mzzz man acum merge

| neluL a răspuns (pentru mihai12332):

big grin Ai vazut ce usor a fost? Cu placere! bye, bye wave

| mihai12332 a răspuns (pentru neluL):

Man mai am o intrebare de ce cand dau sa il instalez ma da sa aleg yes ori no daca dau yes ma da pe internet si nu-s ce sa fac
zi-mi tr

| neluL a răspuns (pentru mihai12332):

Fa-mi un print screen la fereastra aceea care-ti apare si posteaz-o aici sa vad si eu.

| mihai12332 a răspuns (pentru neluL):

Zice cv despre NET framework and run this setup again ceva de genu

| neluL a răspuns (pentru mihai12332):

Atunci instaleaza Net Framework in functie de sistemul de operare care il ai.Eu nu stiu ce sistem de operare ai.

| mihai12332 a răspuns:

Dc nu se incarca nelu jocu cand l-am pus la descarcat?