| georgiana_5758 a întrebat:

De ce nu-mi mai merge cardul de memorie? cand il bag intr-unul dintre telefoane nu mi-l primeste iar in celalalt spune ca trebuie formatat, iar cand dau formatare se blocheaza, iar calculatorul nu mi-l citeste, va rog imi spune cineva ce are?

Răspuns Câştigător
| baiatuucupizzza a răspuns:

Nu e de la niciun virus numa ciobanii zic ca e de la virusi e posibil ca de la atatea conectari/deconectari sa se fi intrerupt o legatura si acea legatura nu te lasa sa il folosesti cum trebuie nu ai decat sa il arunci

1 răspuns:
| lkgeo a răspuns:

Sincer, nu mai merge s-a stricat, asta am patit-o si eu acum 3 ani.
din cauza la virusi