| Florin_2034 a întrebat:

De ce nu-mi mai merge volanul Logitech WingMan Formula Force GP la fifa 2008 ca inainte imi mergea dar acum nu-mi mai merge. Un raspuns serios

Răspuns Câştigător
| florin_7839 a răspuns:

Poi s-ar putea din cauza ca Fifa 2008 este un joc de fotbal, iar volanul este pentru jocurile cu masini gen:nfs, gt5.gt4,wrc rally ewolweds etc.Si poate cati mergea din cauza ca inainte de fifa ai jucat probabil un joc cu masinibig grin:.La mine daca vreau sa ma joc caunter strike pe volan merge da numai dupa ca ma joc u joc cu masini

2 răspunsuri:
| Florin_2034 explică:

Multumesc !

| Florin_2034 explică:

Auzi florin? dupa ce ma joc formula 1 cu volanul merge volanul? la fifa?