| AlinnGr a întrebat:

De ce nu mi se incarca facebook-ul?, adica sa imi apara notificarile si mesajele trebuie sa dau refresh la pagina.

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Ai conexiune lenta cred.

| Emilalex a răspuns:

Ce cauta intrebarea asta la categoria Jocuri PC/online?

| AlinnGr explică (pentru Emilalex):

E Jocuri PC/online adica si online despre net etc. Dar ia, genius, arata-mi tu mie unde sa pun aceasta intrebare smug? Daca esti prost si nu stii stai acolo si fa ti laba linistit

| Emilalex a răspuns (pentru AlinnGr):

Wow nu ti se incarca fb si ce o sa faci o sa mori? Normal ca nu se incarca daca folosesti internet explorer....Eu nu te-am facut prost desi poate esti! Si putei sa pui intrebarea la Conversatii e greu sa gandesti...