| gabriel2001 a întrebat:

De ce nu pot sa joc wall-e? Am instalat jocul, dau dublu clic pe icon dau Play si nu se intampla nimic! Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

1. Daca jocul tau nu este cumparat atunci Crackul pe care l-ai folosit nu este bun.
Rezolvare : Cauti alt crack.
2.Nu ai
descarcat/dezarhivat/copiat/instalat correct.
Rezolvare: Incearca sa descarci si apoi instalezi jocul din nou.
3. Cerintele jocului sunt prea mari pentru calculatorul tau.
4.Depinde se Sistemul de operare(adica ce Windows ai) Se poate ca jocul sa nu fie compatibil cu, calculatorul tau.

| gabriel2001 explică (pentru Mihai_Razvan_1995):

1.Jocul era cumparat de la Altex!
2.Era de la Windows!

1 răspuns: