| Anonimul3315 a întrebat:

De ce nu pot vorbi cu un prieten pe skype? Cand il sun se inchide imediat si imi apare,, Acest prieten nu poate sa raspunda la apeluri". Care e problema? Si nu ca nu poate sa raspunda la apeluri. El zice ca a apasat pe butonul,, raspunde" dar nu tot nu merge. Si daca ma suna el pe mine si lui ii arata la fel. Care e treaba? Si nu e vorba de conexiune ca am testat acolo sa vad cum e conexiunea si imi zicea ca conexiunea e rapida. Va rog ajutati-ma. Fundita+vot! PS. cu ceilalti din lista pot. Doar cu el nu merge!

2 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Poate el nu are webcam sau microfon!

| Anonimul3315 explică (pentru torsi):

Ba are. Ca pe mess putem vorbi dar nu ne place pe mess ca ne auzim naspa.