| AS02 a întrebat:

De ce pot juca GTA 5 Online daca nu am PS Plus? Functioneaza dar nu am PS Plus si nu inteleg de ce. Am cautat pe internet mai multe informatii si peste tot scria ca trebuie sa ai cont PS Plus sau un card inregistrat dar eu nu am niciuna din astea. Exista riscuri daca continui sa ma joc?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce consola?

| AS02 explică (pentru anonim_4396):

PlayStation 4

| anonim_4396 a răspuns (pentru AS02):

Ai intalnit vreun alt jucator deoarece daca nu ma insel poti juca dar doar singur daca nu ai subscriptie? De intamplat nu are ce sa ti se intample, nu ai modificat fisiere din joc.
Te-am intrebat de consola deoarece pe PS3 nu aveai nevoie de PS Plus.

| AS02 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, deci daca nu am PS Plus si niciun card inregistrat, pot continua sa ma joc si nu mi se intampla nimic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AS02):

Da, stai linistit.

| AS02 explică (pentru anonim_4396):

Bine, multumesc!

| AS02 explică (pentru AS02):

Dar ai spus ca pe PS 3 nu iti trebuie PS Plus dar eu am PS 4, sigur nu risc nimic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AS02):

Nu risti nimic. Pe PS3 aveai functionalitatea completa, te puteai juca cu alti oameni fara PS Plus.

| AS02 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc ca mi-ai spus!