| Codrut97tod a întrebat:

De ce se stinge pc-ul dupa 10 min ce am intrat in fifa?

Răspuns Câştigător
| xAke a răspuns:

Sunt 2 motive :
1. Condesatorii tai sunt foarte incalziti si cedeaza. (pentru asta trebuie sa ti schimbi, costa 30 lei unul)
2. Ai un virus, care iti stinge calculatorul automat (ceea ce nu prea cred daca ti se stinge doar cand esti in fifa, dar pentru asta ar fi bine sa reinstalezi Fifa)
Sper ca te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| zTonia a răspuns:

Daca folosesti un laptop, ai nevoie de un cooler, cauta pe google si achizitioneaza unul pentru ca laptopul se supraincalzeste si se stinge automat, asta pateam si eu, dar acum am un cooler, daca e de la pc e aceeasi problema, daca nu ai curatat coolerul calculatorului inseamna ca sa depus mult praf pe el si din cauza ca e slab s-ar putea sa ii fie prea greu sa se invarta, si la un moment dat, renunta si calculatorul se va stinge automat. happy