| Mary_Maryus_1995 a întrebat:

De ce unii playeri pe metin isi pun la shop licori de exemplu. si le pun cu 500kk si la shop sunt mult mai putin straight face ei cine cred ca le cumpara? Nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

1. Aşa fac şi eu când vreau să-mi dau banii de pe un cont pe altul. Pun licoarea în shop cu un cont şi vin cu contul pe care am banii şi o cumpăr. big grin
2. Poate au un anunţ la shop că vor să cumpere ceva şi pun licoarea la vrăjeală, numa să fie ceva în shop. Aşa fac şi eu.winking
Sper că te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Inteligentilor.
Ei le pun pe un shop si pun un titlu:
"Cumpar partizan+9",el nu avand ce sa puna pe shop, ca doar nu pune pe ala mare ca poate e la farmat... pune o licoare oh go on

| Cherilyn a răspuns:

Daca e o singura licoare, sau un set de 200 poate vrea sa-si ia banii de pe shop. Asa procedeaza cam toata lumea...
Daca erau mai multe, atunci omu` chiar are probleme cu capul laughing

| edy_9424 a răspuns:

Ei au nevoie de licoriile alea si le pun foarte mult ca sa sa laude ca au licori verzi, violet...etc.

| Mary_Maryus_1995 explică:

Culmea ca le cumpara lumea laughingthoamne. la shop sunt 36k laughing si ei le dau cu 500kk straight face

| Catalin_Gfc_1991 a răspuns:

Cateodata le pun ca sa faca o tranzactie datoreaza cineva niste bani si i da prin intermediul shopului ca la negot se da cate 10kk ori sunt prosti