| mimpyan a întrebat:

De ceva timp, nu mai imi functioneaza internetul numai daca dezactivez antivirusul. Net am de la RDS&RCS, antivirus Avast, dar am avut Avira si nici cu ala nu a mers.
Aveti idee ce ar putea fi si cum as putea remedia problema?

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu te uita la raspunsul de mai sus ca daca ei un virus periculos iti iei adio de la PC.
Uita-te in setarile de la antivirus.

| KanAbiS a răspuns:

Nu iti mai instala antivirus. pentru orice eventualitate descarca-ti anti malware si scanezi local discurile o data p saptamana sau mai des sa vezi daca ai virusi