| Rares266 a întrebat:

De ceva timp stau si fac planul unui server de metin2, care sa fie pvm, non-stop, si caut membrii pentru staff [GA], care sa ma ajute cu intretinerea serverului urmatoarele sa fie cerintele;
- sa fie din Fagaras
- sa poata sa impartim banii pentru host
- sa fie 7-8 ore pe zi activ
- sa aiba cunostinte mari in specialitatea de administrator
- sa aiba cunostinte mari in specialitatea de game master
- sa aiba un numar de telefon la care putem vorbii cand nu este pe mess
- sa fie de gasca
- sa aiba experienta in servere
- sa putem sa il populam
Si cam atat...
Caut pe cineva, poate chiar mai multi (cu atat mai multi cu atat mai bine), o sa facem banii poate si din donatii, eu zic ca o sa ne iasa ceva din treaba asta.
Cei interesati sa imi raspunda

Răspuns Câştigător
| torturatu a răspuns:

Si pe mine nu ma interezeza daca o sa primesc bani. Contacat si mai multe deteli pe : dogaru. florin20@yahoo.com

1 răspuns:
| torturatu a răspuns:

Eu nu sunt din fagaras dar te-as putea ajuta.