| nuamabsolutnicioidee a întrebat:

De ceva vreme, Microsoft Store își cam face de cap.;-;

• S-a lansat de curând un joc cu Spongebob când face mâncare =)
Am vrut să-l instalez, dar când să dau pe „Instalare", poc!, se blochează și mă dă afară.

• A trebuit să actualizez Roblox la cea mai recentă versiune (îl instalasem din Microsoft Store), dar efectiv, doar se încarcă și atât. Nici măcar nu-mi apărea lista aplicațiilor care „cereau" actualizate. Am așteptat mult, dar nimic.

Cam ce aș putea face „ca să nu-și mai facă de cap"?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Vezi sa ai toate updateurile la zi, poate e ceva bug care a fost deja rezolvat.