| anonim_4396 a întrebat:

De craciun am primit un mouse de gaming de la un prieten era in cutie dar nu stiu ce o facut cu el inainte sa mi-l dea. Problema este ca mouse-ul undeori da click de doua/trei ori cand apas o data.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă e nou, trebuie dus la garanție. Dacă nu, teoretic se poate repara prin înlocuirea microswitch-ului respectiv. Dar trebuie să găsești pe cineva dispus să facă asta. (mie deja mi-e clar de ce ți l-a dat, dacă nu e nou). big grin