| Anonim2524 a întrebat:

De curand mi-am luat un PC de Gaming. Dar cs go,strandend deep, minecraft etc imi merge in lag este din cauza ca nu mi-am instalat driverele pentru pc?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce contine "pc de gaming", ce componente mai exact? Logic daca tu stii ca nu i-ai facut nimic. Poate e ceva de tip software (cum zici tu drivere, reinstalare windows si multe altele) ori ceva de tip hardware (vreo piesa defecta). Listeaza procesor, placa video, ram, placa de baza, sursa, hdd/ssd exact cu toate modelele si toate cele.

| Aodi a răspuns:

Depinde de componente si de setari.