| RamsesJ2P a întrebat:

De curand pe serverul de SA:MP RPG.J2P.RO a fost WIPE si UPDATE avand introduse sisteme noi si unice, mapping inedit si factiuni pe care doar aici le gasesti, de toate astea avand grija un staff profesionist cu multi ani de SAMP in CV-urile personale.
Pentru activitate intensa pe server si "lucruri bune" aduse comunitatii ORICINE poate ajunge HELPER sau ADMIN, selectia nu se face pe "prietenii" ci intr-o maniera profesionala bazata in principal pe activitate intensa si multa munca.
Factiunile pasnice/guvernamentale din care poti face parte sunt urmatoarele:
LS Police Departament
Federal Bureau of Investigation
San Andreas Army
Medical Department
The Government
Taxi
School Instructor
News Reporters
Remorcari Auto
Mafiile/Organizatiile din care poti face parte sunt urmatoarele:
Corleone Family
The Triads
Hooligans BGD
Cobras M&G
Grove ST
Yakuza
Hitman Agency

Pentru mai multe detalii despre server sisteme: http://just2play.ro/forum/index.php?/forum/13-rpj2pro/
Playerii de pe serverul de SAMP vor beneficia de asistenta aproape 24/7 din partea staff-ului.
Eventuri zilnice cu premii mari si concursuri desfasurate pe Forum cu premii in joc.

Asadar, daca esti in cautare de un server de care sa nu-ti fie frica ca investesti timp si se va inchide in curand, vino pe Just2Play. Din 2011 suntem alaturi de playerii nostri si nu ne vom opri aici pentru ca asta ne ofera pulsul de care avem nevoie ca si comunitate, numarul de membri si activitatea lor atat pe FORUM cat si pe serverele comunitatii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mhm, si intrebarea?
Oricum, mai bine ti-ai face reclama pe un forum/pe Youtube, nu aici.