| AnaMica01 a întrebat:

De curand un tip nu stiu cine mi-a spart parola la facebook si mia si schimbat-o, Iar acum nu pot intra pe facebook pe acel cont sa sterg ce a scris el la comentariile prietenilor mei.A scris cele mai naspa chestii existibile.Va rog daca ma puteti ajuta cumva sa imi sterg contul, va rog frumos ofer funda, daca stiti contactati-ma pe idu de mess anu_anutza.nichita

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Deci dai la account settings si pe urma la security si acolo iti apare dezactivate your account!