| 44TheSinner44 a întrebat:

De pe site-ul amazon.com se vand produsele, la mana I? De exemplu aceasta camera : http://www. amazon.com/Canon-700D-EF-S-18-55mm-3-5-5-6/dp/B00BYPW00I /ref=pd_sim_sbs_421_2? ie=UTF8&dpID=51aiQNfPKKL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR16 0%2C160_&refRID=1RSA09VVZPDXV6PQ6AS1 se vinde la mana I?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Din câte știu, Amazon nu e Ebay - se vând în general lucruri noi (sau cel mult „refurbished").
Problema la aparatul ăla e că NU are garanție. Și în plus, nu știi dacă nu cumva e o versiune pentru Asia și n-o să găsești prin meniuri nicio limbă pe care s-o înțelegi.