| VinnieS1 a întrebat:

De unde pot cumpara Counter-Strike Global Offensive in bacau?

4 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

De pe Steam..costa doar 12 euro happy

| VinnieS1 explică (pentru CrappinMorth):

Am steam, dar nu stiu fix cum sa cumpar ca nu am cont la banca...

| CrappinMorth a răspuns (pentru VinnieS1):

straight face cere cardul parintilor tai... spune-le sa bage 12 euro pe el daca nu au sau daca au mai mult doar 12 euro sa iei pentru a nu exista certuri...si pentru cumparare de pe steam cauta pe youtube e FOARTE simplu :3

| VinnieS1 explică (pentru CrappinMorth):

Daca le cer asta eu o sa ma aleg cu o pedepsa mare pentru ca vreau sa cumpar jocuri si sa stau pe ele in loc sa fac teme... Merge PayPal, fratele meu parca are un cont, daca merge il rog frumos si poate ma lasa sa il folosesc, big grin