| Atzumy98 a întrebat:

De unde pot cumpara Sims 3? Sunt din Campina..Scuze de categorie dar nu imi raspunde nimeni in categoria potrivita si am nevoie urgent. happy

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

In Bucuresti sigur gasesti la vreun mall. nu pot zice exact, nu sunt de acolo... confused Iti poti lua si online, multi o fac si nu au probleme. de obicei se livreaza gratis si cateodata e mai ieftin decat in magazinele reale. sorry ca nu am timp sa caut linkuri, dar gasesti daca cauti pe google (pe site-urile romanesti). Te inregistrezi, cumperi jocul si platesti la livrare. daca nu, poate gasesti mai ieftin pe okazii.ro, dar acolo da, e riscant

| Atzumy98 explică:

Nu vreau un site. vreau un magazin din realitate..am auzit ca are la Altex dar nu sunt sigura si nu vreau sa merg degeaba.