| BubuBubutza a întrebat:

De unde pot descarca audio surf + un site de unde pot descarca muzica? Fundaawinking cat mai rapid va rog

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Audiosurf îl găsești aici http://audiosurf.en.softonic.com/ însă nu e compatibil cu WIndows 7.
Când îl instalezi vezi ce este bifat fiindcă cei de la softonic îți bagă niște toolbar-uri.
Muzică poți lua de pe YouTube (copiezi linkul aici www.listentoyoutube.com ) sau de pe hulk.share.com.

3 răspunsuri:
| BubuBubutza explică:

Mda..mersi.totusi.dar.nu.a.mers..dar.tiam.dar.funda.pentruca.ai.fost.singura/ul care.a.rasp.

| BubuBubutza explică:

7 dar nu inteleg.ce are 7 alt site nu ai?