| SadBoyForever a întrebat:

De unde pot descarca liga 1 si liga 2 pentru jocul fifa 2005?

6 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Download rlsp fifa 2005

| SadBoyForever explică (pentru Hachimytza619Akita):

Nu a mers. Mi-a zis ''This file contains invalid data'' crying

| Hachimytza619Akita a răspuns (pentru SadBoyForever):

Auzi da l-ai instalat cum trebuie?
daca nu merge scrie asa pe google: "fifaromania" dupa aia o sa iti apara in dreapta sus o sectiune de download apoi dai fifa 2005 si o sa iti apara asa:http://www.fifaromania.net/download/fisier/rlsp-2005/
il descarci si il bagi in! folderu unde ai instalat fifa 2005 si dupa aia verifici!
ii o chestie cu care iti instalezi rlsp si dupa aia il lasi sa-si faca bat-u ala si dupa aia gata si intri in joc!

| SadBoyForever explică (pentru Hachimytza619Akita):

Am descarcat liga 1 pentru fifa 2005, insa cand pornesc un meci cu doua echipe din liga 1 la cariera, sau intr-un meci amical, ma scoate din joc, zicandu-mi ''fifa 2005 has encountered a problem and iti need's to close'' si imi apare chestia aia cu ''Send error report'' si ''Don't send error report'' crying Care crezi ca ar putea fi problema?

| Hachimytza619Akita a răspuns (pentru SadBoyForever):

Asta inseamna ca nu merge acum ar trebui sa il dezinstalezi sau ceva de genu!