| Buii a întrebat:

De unde pot downloada jocul infinity online ca sa imi mearga, ca eu cand downloadez si instalez imi zice ca lipseste speedteert. dll (sau asa ceva era DLL nu mai stiu exact cum) si dupa cel downloadez si pe asta de pe net imi da alte eroare legata de acest fisier. Cine imi da un site de downloadat si jocul sa mearga primeste vot + funda. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| beny92 a răspuns:

Jocul a fost inchis sad si mie imi placea... iti recomand Rakion e cam la fel ca infinity