| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

De unde pot downloada metin2 osiris ? Am tot incercat sa downloadez da nu-mi merge, imi apare proframul cu antivirus ca a gasit virusi sad si mi se inchidesad. Cine ma poate ajuta ? Dau funda, dar sa mearga.

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Deci daca metin2 acela are mc.exe si mc.txt mereu ori ce antivirus o sal dedecteze fiind ori malware ori trojan (nu-i virus este program piratat si de asta)
si sa dezactivezi antivirusul cand te joci sau cand il instalezi sau daca nu este intr-adevar virusat.

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru TechGuyTpu):

Auzi eu nu am pricep la tehnologie. Ce inseamna mc.exe, mc.txt, malware. Si trojan adica virusul acela calul troian?

| TechGuyTpu a răspuns:

Mc.exe este un program care foloseste metin2(unele),mc.txt:acolo pui ip de la svr, malware:un program care este ilegal(nu-i virus) si ca sa protejeje drepturile de autor il blocheaza
si da calul trojan

| undertigre19 a răspuns:

Nu ma lasa din cauza windousului
?