| marian_7585 a întrebat:

De unde pot face rost de un beyblade si cat costa?

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Sal! pai eu am unul cu componente originale toate dar care nu apartin beyului intelegi? A costat 35 lei.Sti ca asta al meu are surubul original a lui el-drago,fierul original a lui bull, si asa.Dar unul cu piese originale, costa cam 43 de lei la mine in oras. Iati de la Real,sau de la Carefour, sau de la Ouchen, sunt in toate magazinele de specialitate.Cat despre cele neoriginale le gasesti la orice magazin de jucarii din orasul tau, si costa intre 10-17 lei. Sper ca te-am ajutat!winking

1 răspuns:
| Stefyyzxx a răspuns:

Daca vr de fier te duti la carefour si il cumper costa 46lei.