| Crynutza_5332 a întrebat:

De unde pot lua sau download "The Sims™ 3 Master Suite Stuff" sau sa fie sims simplu 3?

2 răspunsuri:
| Drragos a răspuns:

Http://allaboutgames.haipa.ro/ - Site-ul meu . Gasesti aici jocuri PC , toate genurile( RPG , MMORPG , Race , Shooter , Action etc), bineinteles cu download . Gasesti si Top 10 pentru fiecare gen de joc pentru a iti face o idee de ce jocuri sunt " la moda" si gasesti de asemenea si un program super cu ajutorul caruia poti juca orice joc online !