| andreiiri a întrebat:

De unde pot sa iau gta mamaia si vice city

2 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

GTA Vice City :
http://www.megaupload.com/? d=C8EGSHMC

Iar ca sa instalezi gta mamaia il descarci de aici :
http://games.softpedia.com/......-Mod.shtml
Si Instruciuni GTA Mamaia :
1) Instalati GTA Vice City. Aveti grija sa instalati si statiile radio! Este foarte important!;
2) Download-ati arhiva cu extensia ".rar";
3) Download-ati programul GTA Mod Installer;
4) Deschideti GTA Mod Installer;
5) Apasati "Continue";
6) Selectati "Install a mod (with a script file) to GTA3 or Vice City" si apasati "Next";
7) Selectati "I want to select the ZIP or RAR file that has the mod's file" si apasati "Next";
8) Scrieti calea catre arhiva RAR apasati "Next";
9) Asteptati;
10) Scrieti calea catre dosarul unde este instalat jocul si apasati "Next";
11) Selectati "Yes";
12) Apasati "Next";
13) Asteptati;
14) Apasati "OK";
15) Apasati "Exit";
16) Rulati jocul;
17) Enjoy playing!

Bafta!

| daniizabel a răspuns:

Gta mamaia si gta vice city sunt una si acelasi cum sat-i explic eu? ai inteles? deci sunt acelasi joc