| Mihai543215 a întrebat:

De unde pot sa imi descarc Metin 2 MONDIAL? Dau funda! Ce private de metin2 mai stiti, dar cu rata de exp, obiect, yang mare.

Răspuns Câştigător
| ninjaboi2001 a răspuns:

Salut, pai mondial s-a redeschis dar nu stiu nici eu cum sa il downloadez... Dar metine privat cu ratele mari situ multe cum ar fi : lunaris mt2, valmondial mt2, fun mt2, longju mt2 (sunt mai multe), explossive gaming (faci mia greu lvl dar e super), mania mt2, europe mt2... Funda?