| Denis0699 a întrebat:

De vreo 2 ani de zile am probleme cu netul (de la romtelcom) pica mereu din 5 in 5 minute. Uneori chiar din 10 in 10 secunde. Au venit si cei de la rom telcom au schimbat fire/modem degeaba. ceilalti vecini nu au astfel de probleme desi sunt tot la romtelecom? Sugestii?

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel acum ceva timp si problema era de la cablurile de pe stalpi, nu mai faceau contact bine.
Cel mai probabil problema asta e si la tinewinking

| gheorghe12345 a răspuns:

Da aboneaza-te la clicknet sau ia-ti un ADSL SpeedTouch 330. O sa-ti mearga cu siguranta.