| LaduncaDarian a întrebat:

De vreo 2 zile incoace am ping 200 pe csgo si nu stiu de ce... Am dat restart la router, am reinstalat cs-ul am bagat comenzi dupa comenzi si tot degeaba.Adica pe celelalte jocuri nu am ping mare dar numai pe cs... Ce s-a intamplat, cum pot sa mi-l refac?

2 răspunsuri:
| Assasincraft a răspuns:

Ping-ul este de la update-urile facute, iti recomand sa folosesti grafica mai mica. Sau sa dai rezolutia mai mica.

| LaduncaDarian explică (pentru Assasincraft):

Iti multumesc de raspuns oricum mi-a revenit la loc happy Dar iei o funda!