| razvanbro a întrebat:

Dece am lag la cs,si cum sa fac ca sa nu mai am, am lag si cand joc in boti.

3 răspunsuri:
| Flavian_Sinculei_1995 a răspuns:

Ai server? Eu iti recomand sa-l iei de p site-ul official Romania :http://resursecs.com/download-cs-16.html

| Magnifico a răspuns:

Asigura-te ca in timp ce joci nu ai deschise alte aplicatii (gen Messenger, tor.rent,etc.)
Posibil sa ai un client de Counter-Strike editat, iar skin-urile vor ingreuna jocul, in acest caz trebuie sa scoti o versiune default.
O a treia posibilitate ar putea fi aceea ca sistemul este ceva mai modest si are probleme in a "duce" jocul (desi este cam greu de crezut, deoarece CS-ul nu este nici pe departe un joc care sa necesite foarte multe resurse).

| Junior_Hash_1995 a răspuns:

1. Frate, asigura-te ca nu ai programe deschise.
2. Nu ai specificatiile pentru Counter-Strike.
3. nu am ce sa mai spun