| AndreyFCSTPU a întrebat:

Dece cand incerc sa intru pe WORLD OF TANKS imi apare o mini fereastra in care scrie:
"Avertisment.
Datele obtinute de la serviciul actualizari sunt incorecte"
Pentru detalii, vezi fisierul jurnal."

Răspuns Câştigător
| Goggler77 a răspuns:

Si eu am patit la fel, din pacate trebuie sa dezinstalezi jocul si apoi sa-l instalezi din nou. Aceasta e o eroare din ultimul update, dar daca faci ceea ce ti-am spus mai sus va merge. funda?

| AndreyFCSTPU explică (pentru Goggler77):

Neh... Nimic, Este la fel! Ce variante mai ai?

| 0x11111051 a răspuns (pentru AndreyFCSTPU):

Il stergi (dezinstalezi), apoi il descarci de pe site-ul oficial

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E in limba romana avertismentul ala. Vrei tradus? Verifica nenorocitul ala de log! De vina sint cretinii care au tradus in romana... fisierul jurnal e WOTLauncher.log. Uneori se rezolva daca stergi toate fisierele din Updates si dai drumul la launcher din nou. Acuma nah, presupun ca ai destul spatiu liber pe disc...