| cornet123 a întrebat:

Dece nu imi merge jocul Amnesia The Dark Descent? Am windows 7, am Laptop si am componente foarte mari de genul : 4GB RAM 2 GB PLACA VIDEO iar restul sunt foarte mari. Cand intru in joc imi da eroare cu Black box si crash game si zice ceva de setari happy

2 răspunsuri:
| Scarbo a răspuns:

I-al de pe tpb este chiar pe prima pagina : Amnesia - The Dark Descent (2-click run)(requested)
Iti va merge sigur, nu pot sa-ti dau situ ca incurajez pirateria.

| dailysupport a răspuns:

Descarca alta versiune.