| ruby69 a întrebat:

Deci am comandat online fifa 14 pc de la altex, vineri dimineata la 10:30 si sambata am primit mesaj ca comanda va fi livrata in aceeasi zi intre orele 08:00-17:00 si e luni 11:20 si eu nu am primit nimic.Cand imi apare comanda oare?

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Iti recomand sa suni la serviciu clienti de la Altex, noi nu avem de unde stii happy Ei te vor informa cu privire la comanda ta si in ce stagiu se afla. Spor!

| nda a răspuns:

Daca e vorba de curier atunci cred ca n-au ei program sambata si duminica.