| Maestrul001 a întrebat:

Deci am o problema cu Counter Strike 1.6 cand dau sa intru pe ori ce servar de cs imi apare o eroare in cs care scrie asa " COULD NOT CONNECT TO SERVER" Va rog frumos sa ma ajutati sunt innebunit nu stiu ce sa mai fac am incercat ori ce am gasit pe google. nimic nu a functionat.

Ca sa vedeti despre ce este vorba am facut un video >- click >-
http://www.youtube.com/watch?v=lQe969qtf8Q

P.S cine ma ajuta are o mare FUNDA

Răspuns Câştigător
| Kenzorel112 a răspuns:

Ok atuncia, Funda?

6 răspunsuri:
| Kenzorel112 a răspuns:

Ori pc-ul tau nu suporta acel server, roi conexiunea nu te lasa sa intri pe acel sv, ori acel sv este inchis/desfiintat sau inexistent. bafta

| Maestrul001 explică (pentru Kenzorel112):

1.Am PC super foarte bun si mai mi-a mers cs
2.SV E ON

| Kenzorel112 a răspuns:

Atunci nu stiu ce poate fi deoarece daca ip-ul era banat sau steamul depinde pe ce joci era alt context dar asa dupa cum spune si acolo nu se conecteaza la server deci acel server are ceva ce nu suporta pc-ul tau sau nu stiu. Sa nu fi luat ban sau destroy niciodata pe sv ar fi si asta o problema. Altele crede-ma ca nu stiu, incearca sa instalezi din nou si sa reincerci. Succes.

| Maestrul001 explică (pentru Kenzorel112):

Ms fratewinking eu cred ca trebuie sa schimb netu adica eu am de la UPC bag de la rom telecom

| Kenzorel112 a răspuns:

Vai omule, crede-ma crede-ma omule nu te baga pe Rom-telecom iti rupe buzunaru, cade des, si viteza mica la pret scazut nu nu iti recomand. Ia-o ca pe un sfat. Bafta.

| Maestrul001 explică (pentru Kenzorel112):

OK man ori km am rezolvat