| Andrey_AntoNio_1997 a întrebat:

Deci am pornit ps3, m-am jucat 30min am oprit-o am pornit-o iar am mai umblat prin ea prin meniu la jocuri cand am intrat intr-un joc s-a oprit singura, am oprit-o din spate am pornit-o iar mi-a mers cand am intrat iar in jocul ala s-a oprit iar, cand vreau sa o aprind ramene ledu rosu nu mai merge sa o aprin.
Ce problema are? FUNDA

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ti sa topit staniul la procesor, e nevoie de un reballing il duci la un informatician care are magazin de pc deoarece detine aparatura necesara sau cauta pe net cine face rebaling in orasul tau

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand vrei so pornesti si dai la buton face tititi?

| Andrey_AntoNio_1997 explică (pentru mgtow):

Nu face decat o singura data...

| Andrey_AntoNio_1997 explică:

Nu face decat o singura data si ramane tot pe rosu...

| Andrey_AntoNio_1997 explică:

Scuze face 2 beepuri...

| mgtow a răspuns (pentru Andrey_AntoNio_1997):

Ti sa topit staniul la procesor, e nevoie de un reballing il duci la un informatician care are magazin de pc deoarece detine aparatura necesara sau cauta pe net cine face rebaling in orasul tau