| Gr4ff3R a întrebat:

Deci am salvarea completa la nfs underground 2 si nu stiu unde vsa o bag.In C in my documents, ea games nu este folderul de la nfs u2. Daca cumva stiti unde trebuie bagat, dati-mi raspuns plsss dau funda + vot la oricine[windows xp]:*:*:*

5 răspunsuri:
| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Aici bagi salvarea. C:\Documents and Settings\User Name\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2\

| Gr4ff3R explică (pentru Spl1tS3c0nd):

Nu gasesc user name in doc. and settings

| Spl1tS3c0nd a răspuns (pentru Gr4ff3R):

Pentru ca e ascuns trebuie sa urmezi niste pasi lasa id-ul tau si te ajut

| Gr4ff3R explică:

Id meu bordeaflorin_18

| SmackER a răspuns:

Intri in partitia unde ai instalat Windows-ul.Dai la Documents and Settings-->All Users-->Aplication Data-->NFS UnderGround.Dar vezi ca pentru a-ti aparea folderul Aplication Data dai acolo sus la TOOLS-->Folder Options-->View, si bifezi :"Show hidden files and folders.". Primesc funda, te rog?big grin