| Serioux12 a întrebat:

Deci am volan si pedale pentru PC, in Gta San merge volan iar pedalele cum le activez, ca am incercat totul, dau funda! ( sa fie mai detaliat )

2 răspunsuri:
| Alex1999_9912 a răspuns:

Niciodata nu merge la Gta pedalele!

| azurel2000 a răspuns:

In jocul gta sa nu mege deoarece nu poti sa accesezi optiunile pentru joystick.pentru ca ca tastatura sa devina inutila incearca sa descarci jocuri de gen curse, need for speed carbon, crash time 3 etc. dupa ce ai descarcat jocul intra in options controler si selecteaza joysticcul