| alin_6602 a întrebat:

Deci, am Windows 7 Ultimate, mi-am pus pass la Acount Administrator si am uitat-o si pot sa intru doar pe Guest Acount si nu stiu cum sa fac sa o aflu crying
si nu vreau sa-mi reinstalez Windowsul.

1 răspuns:
| DevilBehindYou a răspuns:

Nai ce face dar reinstaleazati windowsul(ce windows vrei)dar de data asta scriesti parola pe unitate si nu o so mai uiti dar mai convenabil e sa iti pui la absolut toate parolele aceeasi parola atunci nu o so mai uiti. Data viitoare asculta-mi sfatul.Astept o funda!