| SoLuca a întrebat:

Deci ca sa fiu exact cine stie sa faca bennere de youtube ( coperta ) in photoShop sa imi faca unul sa scrie pe el TheMaster, si la profil o poza cu scrisul themaster dar micuta adica cum ar fi sa fie The master intr-un patrat colorat frumos la coperta mai adaugati chesti trestii!

1 răspuns:
| TechGuyTpu a răspuns:

Deci,nu-s dc dar toata lumea pune "si" "atat".Ce *** mea este cu voi nu inteleg si in al doilea rand pune mana pe photoshop si fa tu unul.Cine isi dedica asa de mult timp numai pentru o funda