| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Deci cine ma poate ajuta raspunzandu-mi la o intrebare? Funda!big grin Deci e vorba de metin2ro,si as vrea sa-mi raspunda doar cei care joaca sau au jucat...Intrebarea mea e urmatoarea: Pe care din servare itm-le sunt cele mai ieftine?(si sa nu gasesti pe acel server toti cretinii care vor sa-ti sparga contul ca m-am saturat de oameni din astia) Va rog sa-mi raspunde-tipuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes PS:da stiu cum gandesc unii..."alt dependent cretin de metin"laughing.dar daca ati jucat in trecut raspundeti-mihappy Merci pentru atentie!

Răspuns Câştigător
| alasca444 a răspuns:

Pai eu as zice virgo playeri au fost buni cu mine si nu mi-a fost furat contul si itm de lv 1+9 au fost 350k 250k cam asa dar acum sau mai ieftinit cam 100k-200k cam asa si lata+9 e de 1kk500k(cu piatra+4) dar una cu ciob sau fara ciob e de 1kk sau mai putin funda?

| ɗєʌɗvơɪƈє explică (pentru alasca444):

Am sters metinele toate si privatele si oficialele si am dat toate itm de pe ele so m-am lasatlaughingdar fundahappy

| alasca444 a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Eu am jucat dar sa stii ca ro nu mi-a placut eu mnai joc rar unu privat dar nu gasesc unu mai calumea ac cam toate is praf... infine mersi de fundatongue