| Concan_Ionut_1974 a întrebat:

Deci...de 2 zile tastatura mea face figuri...cand apas pe d imi scrie sd si cand apas pe c imi apare xc.
Ajutati-ma, cel mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| GamerulUnicat a răspuns:

Am avut o tastatura ca asta si a trebuit sa imi cumpar alta.

| UnOmPrietenos a răspuns:

Poti cumpara o tastatura noua...Toate tastaturile se strica in timp si eu cred ca a ta s-a stricat pentru ca: - tu ai zis ca iti scrie sd când apesi pe d.D si s sunt unele langa altele deci cred ca se ating ambele butoane când apesi pe d.Idem la xc când apesi pe c. Bafta!