| Maciupiciu a întrebat:

Deci. De ce nu ma pot loga in perfect word? sad Am dat akl start da imi zice : incorrect acount name or password. Am mai incercat de o gramada de ori si am fo' atenta cand am scris da nu mere :-b. Help (:

1 răspuns:
| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Fii atenta! Pote ai dat pe Caps Lock cand nu trebuia sau poate daca ai o parola formata din doua cuvinte cum ar fi meandyou ai grija sa nu pui invers adica youandmy. Si mie mi s-a intamplat de multe ori. Daca nu-ti merge pe Firefox intra pe Internet Explorer