| bogdan88 a întrebat:

Deci eu am un cont de faceit pe un cont de steam unde am CSGO (sper ca ati inteles). Eu pe acest cont de steam nu ma mai joc CSGO pentru ca mi-am cumparat altul si joc doar pe asta nou. Cum as putea face sa schimb contul vechi de steam cu acesta nou. De mentionat ca, in momentul in care intru intr-un meci, imi zice "Steam ID is not allowed".

Răspuns Câştigător
| frik a răspuns:

Conturile de FaceIT sunt linked cu Steam ID, pentru utilizarea unui alt cont de Steam trebuie sa faci un cont de FaceIT nou, care mai apoi sa ii faci link cu noul cont de Steam.

| hUnTERRRRRR a răspuns (pentru frik):

Cum fac link cu noul cont?

| frik a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

La crearea contului sau in momentul in care incerci sa cauti un meci de FaceIT.

3 răspunsuri:
| Ursache_Andrei_1998 a răspuns:

Imi mie contul de steam?