| AtateaConditii a întrebat:

Deci eu am un dvd pe care l-am cumparat scrie expansio pack sims 2 pets dar nu merge sa il instalez zice sa instalez sims 2 inainte sa instalez aceasta productie. Deci imi trebuie jocu original sa il downloadez de pe net dar nu stiu pe ce site mai exact, am cautat si am instalat ce am gasit dar nu merge. Stiti un site precis de pe care pot instala?

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Îți trimit un PM. Vezi de-ți merge dup-aia.

| allexya501 a răspuns:

Pentru a instala ori ce fel de sims 2 trebuie sa ai mai intai originalul.
deoarece toate celelalte se cuprint in cel original.
Este foarte greu sa il instalezi de pe net pentru ca sincer sa nu mai dai nici odata dawloand la sims 2 de pe net caci iti intra virusi in calculator (stiu din experienta) si daca-ti nimereste cal-troian ai pus-o happy
Dar foarte simplu poti sa iti cumperi sims 2 original caci acesta nu este foarte scump!
succes!
:* :* :*