| Catalin175 a întrebat:

Deci in jocul UNTURNED cum pot sparge un perete de lemn sau o fundatie nu am arme smechere. Spuneti-mi cateva tehnici de spart pereti de lemn.

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Cu orice arma, tragi foarte multe gloante, charge/rocket launcher, orice sniper este bun, dar depinde de server, pe unele servere tragi cateva gloante de timberwolf, 5-10, si gata, dar pe alte servere trebuie mult mai multe.
Nu ai cum sa darami fara arme, poti sa foloseti sledge hamer, dar o sa dureze foarte mult
Cel mai bine foloseti un charge (c4)

2 răspunsuri:
| Serban_David_1990 a răspuns:

Apasa click

| Stolniceanu_Calin_1994 a răspuns:

Grenade(se pot face prin inventar)
am jucat 4 ani acest joc!