| Dannisi a întrebat:

Deci incerc sa ma conectez la contul de faceit si imi cere email-ul, dar nu il mai stiu, stiu numele si parola, email-ul l-am uitat... Cand incerc sa fac alt cont de faceit si incerc sa bag contul de steam al meu, nu merge, zice ca e deja un cont cu contul ala de steam.

1 răspuns:
| Vladut2000L a răspuns:

Daca nu stii mail-ul nu prea ai ce sa mai faci alt cont de faceit cu acelasi cont de steam nu merge facut incearca sa iti aduci aminte ymail-ul nu stiu alta solutie nu prea ai.