| SPYKER a întrebat:

Deci jucam cs. bun mi-a dat un admin spank straight face
dupa ce mi-a dat spank am intrat in cstrike am sters toate pozele aveam vreo 400 straight face asa am dat o defragmentare
acum intrebarea este dupa ce am facut astea. dc mi se misca pc ffff prost?
mi se blocheaza din 5 in 5 min. daca dau un rr ca sa-mi apara ecranu sta vreo 5, 6 min
cine stie cum sa scap de spank ii dau funda big grin

1 răspuns:
| Gekiro a răspuns:

Hmm thinking
Depinde ce tia dat...Am eu un cs care rezista la Destroy-uri, Spankuri de toate etc...
Daca iti merge SLOW inseamna ca ti-a dat destroy big grin...
Add alex.alex2247 daca vr sa iti dau cs-u...
Funda?