| Florinel a întrebat:

Deci la Prince Of Persia 3 The Two Thrones cand ma bat cu primul boss si ma sui pe el stiti ca trebuie sa apara ceva albastru si eu sa apas click left(stanga), mie nu imi apare aia albastra si nu stiu cand sa apas :(( va rog sa imi spuneti cum sa fac sa imi apara aia (oare o fi bug sau nu stiu eu cum sa fac) Dau funda, uitati aici un video http://www.youtube.com/watch?v=nYp2TdYlrKQ&feature=relat ed cand ma sui pe el trebuie sa mi se faca cutitul albastru si nu mi se face, trebuie sa tin apasat pe vreun buton ca sa mearga, va rog sa ma ajutati dau funda si vot, promit :X.

Răspuns Câştigător
| Robert_6755 a răspuns:

Trebuie sa apesi click cand se face ecranul albastru...trebuie sa astepti!